تلفن  : ۳۳۴۰۰۱۰۶-۰۲۶

تلفن  : ۳۳۵۲۴۳۲۹-۰۲۶

  • عرضه کننده شيرآلات ، ابزار دقیق و تحهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، آب و بخار
  • نمايندگی انحصاری و فروش محصولات SPIRAX SARCO انگلستان ، ECONOSTO انگلستان 
  • VALTORQUE مجارستان ، WATTS آمریکا و WATSON Valves آمریکا

توزيع کننده انحصاری

ما در همکاری مشترک با بزرگترين توليد کنندگان شيرآلات ، ابزار دقیق و تحهیزات جهان از جمله شرکت های SPIRAX SARCO انگلستان ، ECONOSTO انگلستان ، WATSON Valves آمریکا ، VALTORQUE مجارستان و WATTS آمریکا , نمايندگی انحصاری و فروش محصولات اين شرکت ها را در ايران به عهده داريم. همکاری با توليد کنندگان معتبر و برتر جهان به ما امکان ارائه محصولات با بالاترين کيفيت مورد نظر مشتريان را فراهم کرده است. همکاري با اين توليد کنندگان، اين اطمينان را به مصرف کننده می دهد که گستره بسيار وسيعی از نياز بازار با مدرن ترين روش های صنعتی و با استفاده از با کيفيت ترين مواد اوليه را در اختیار داشته باشند.

دامنه کاربرد توليدات

اين توليدات در طي سالهاي طولاني در پروژه هاي عظيم زير بنايي از جمله سکوهاي نفت و گاز، پالايشگاه ها، انتقال و توزيع آب، بویلرها و سیستمهای بخار، صنايع شيميايي، آتش نشاني، صنايع دارويي و ساير زمينه ها مورد استفاده قرار گرفته است. اين توليدات با بهره مندي از ويژگيهايي چون عمر کاري طولاني، مهندسي ساخت دقيق، دقت ابعادي بالا و ضد نشت بودن، طي سالهاي طولاني مورد اعتماد مصرف کنندگان در سراسر دنيا قرار گرفته است.

ترخیص کالا ، صادرات و واردات

شرکت باتیس پارت تامین خاورمیانه با دارا بودن دفاتر در اروپا ، کانادا ، امارات متحده و عمان ، خدماتی همچون ترخیص کالا، صادرات، واردات، مشاوره ، حمل و نقل بین المللی و  خدمات متنوع بازرگانی را نیز انجام می دهد, این شرکت به شما اطمینان خاطر می دهد که کالای تجاری شما در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسب از گمرکات کشوری ترخیص و یا صادر گردد. مزیت کار با شرکت ما: ۱- ترخیص کالا در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه ۲- حمل و نقل یکسره کالا ( ترانزیت ) تا محل مورد نظر مشتری ۳- واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز ۴- ثبت سفارش کالا در کلیه شهرها ۵- گرفتن مجوز های قانونی و گواهینامه استاندارد برای کالاهای شما

تولید کنندگان:

Moto-Leder.com http://moto-leder.com Best deals on online pharmacy here: pharmacy no prescription. You can try it.