تلفن  : ۳۳۴۰۰۱۰۶-۰۲۶

تلفن  : ۳۳۵۲۴۳۲۹-۰۲۶

  • عرضه کننده شيرآلات ، ابزار دقیق و تحهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، آب و بخار
  • نمايندگی انحصاری و فروش محصولات SPIRAX SARCO انگلستان ، ECONOSTO انگلستان 
  • VALTORQUE مجارستان ، WATTS آمریکا و WATSON Valves آمریکا

 

صافی ها از اجزای مهم سیستم های لوله کشی هستند که برای محافظت تجهیزات از آسیب های بالقوه ناشی از خاک و ذرات دیگر که ممکن است توسط سیال به همراه اورده شود، بکار می روند.

در زمان راه اندازی سیستم ها صافی در بالادست پمپ برای محافظت آن از بقایای ساخت و ساز که ممکن است در لوله باقی مانده باشد قرار می گیرد. همچنین صافی ممکن است در بالادست شیرهای کنترل و ابزارهای دقیق نصب شود تا مانعی باشد برای نفوذ قطعات خورده شده که ممکن است در سراسر سیستم لوله کشی بوجود بیاید.

به طور ساده، یک صافی یک فیلتر است با این تفاوت که با استفاده از یک صفحه سوراخکاری شده یا مش برای حذف ذرات از یک جریان بکار میرود. مزیت عمده ای یک صافی این است که قابل استفاده مجدد است. و به سه سطح الف) درشت، ب) متوسط، و ج) خوب،  سوراخکاری می شود.

 
 صافی "Y Type" به طور کلی برای ظرفیت جریان نرمال بکار میرود. سبد صافی با باز کردن درپوش پائین تمیز می گردد، این نوع صافی در وضعیت افقی و عمودی نصب می گردد، 

 صافی نوع T  یا بسکتی به طور کلی برای ظرفیت جریان بالا بکار می رود. سبد صافی با باز کردن درپوش بالا تمیز می گردد، این نوع صافی در وضعیت افقی نصب می گردد، 

 

بروشور صافی نوع Y

Moto-Leder.com http://moto-leder.com Best deals on online pharmacy here: pharmacy no prescription. You can try it.